KONST / Oljemålningar / Christina roos 11378025
nr 1137 8025
Christina Roos
(f. 1959), Sverige
Christina Roos (f. 1959), "Gateway", monogramsignerad, daterad -16 a tergo, blandteknik akryl och collage, 65x90 cm
Christina Roos, svensk bildkonstnär född 1959.
Utrop:
3.000 kr - 4.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 16 oktober 2017
kl 19:50:46
1.000 kr
1.100 kr
(BEVAKNINGSPRISET EJ UPPNÃ…TT)
2.200 kr
2.400 kr (Budbetjänt)
3.000 kr
16 okt
A(u)ktion - konst i kampen mot diabetes
Läs mer om A(u)ktion - konst i kampen mot diabetes